Latviski

RainSisters ir Latvijā radīts apģērbu zīmols, kas specializējas īpaši sievišķīgu mēteļu dizainā, uzsverot arī to praktisko pusi - mēteļi ir ūdensizturīgi, elpojoši un siltināti. Zīmolu vada trīs māsas - Zanda, Zaiga un Zane - apvienojot pieredzi un izglītību arhitektūrā, telkstilmateriālu tehnoloģijās un finansēs ar mīlestību pret modi.

Visi RainSisters zīmola mēteļi ir darināti no augstas kvalitātes trīsslāņu membrānauduma, kas nodrošina mēteļu unikālās īpašības un funkcionalitāti, padarot to par mēteļa un lietusmēteļa kombināciju - āra apģērbu, kuru var bez bažām nēsāt gandrīz jebkuros laikapstākļos. Membrānauduma iekšējais slānis ir no flīsa (lai mēteļi būtu velkami līdz pat 0°C temperatūrā), vidējais slānis jeb membrāna nodrošina auduma elpojamību (aizturot vēju no ārpuses, bet neļaujot sasvīst no iekšpuses; elpojamības rādītājs 5 000 gsm), bet ārējā virskārta ir ūdeni aizturoša (nodrošinot iespēju staigāt mērenā lietū vairākas stundas; ūdensnecaurlaidības rādītājs 10 000 mm). Satīna odere papildina gan mēteļa vizuālo tēlu, gan arī funkcionalitāti.

RainSisters mēteļi izceļas ar košām ziedu apdrukām, kuras visas ir Zandas Purvišķes dizainētas. Jaunas mēteļu kolekcijas tiek radītas katru gadu, un ir apskatāmas mājaslapas sadaļā Shop Now / Waterproof Coats for Woman jeb spiežot ŠEIT (internetveikals ir angļu valodā). Internetveikalā ir iespējams noformēt pirkumu, apmaksājot to ar PayPal vai bankas kredītkarti.

Ir iespējams arī saņemt rēķinu un par pasūtījumu maksāt internetbankā, pārskaitījumu veicot uz SIA "Rain Sisters" (LV40203130532) kontu Swedbankā LV69HABA0551044860014. Šajā gadījumā sazinieties ar mums uz info@rainsisters.com vai telefoniski pa 22412641. Pēc pasūtījuma un apmaksas saņemšanas, mētelis tiks izsūtīts ar Omnivas kurjeru - tādēļ pasūtījumā noteikti nepieciešams norādīt saņemšanas adresi un telefona numuru. Ārpus Latvijas sūtījumus piegādājam ar DHL vai UPS kurjerpastu (bez maksas virs 200EUR).

RainSisters mēteļus var apskatīt un uzmērīt mūsu studijā, kas atrodas Rīgā, Kronvalda bulvārī 4 - iepriekš piesakoties telefoniski 22412641 vai epastā vai rakstot mums Facebook lapā, saskaņā ar aktuālajiem epidemioloģiskajiem norādījumiem.

Iegādājoties mēteli internetveikalā, Jums ir tiesības to sūtīt atpakaļ - 14 dienu laikā no pirkuma saņemšanas paziņojot par atpakaļsūtīšanu un mēteli nosūtot mums atpakaļ. Tāpat ir iespējams mēteli apmainīt pret citu izmēru vai citu modeli. Atpakaļsūtīšanas izmaksas sedz pircējs, un mēs varam Jums nosūtīt Omnivas adrešu karti (3EUR tiks ieturēti no pirkuma summas pie atmaksas). Pēc mēteļa saņemšanas un pārbaudes (mētelim nedrīkst būt bojājumi vai nēsāšanas pazīmes) mēs izsūtīsim maiņas mēteli vai arī veiksim atmaksu uz to pašu kontu vai kredītkarti vai PayPal adresi, no kuras tika apmaksāts sākotnējais pasūtījums.