Latviski

RainSisters dizaina mēteļi

RainSisters ir Latvijā radīts apģērbu zīmols, kas specializējas īpaši sievišķīgu mēteļu dizainā, uzsverot arī to praktisko pusi - mēteļi ir ūdensizturīgi, elpojoši un siltināti. Zīmolu vada trīs māsas - Zanda, Zaiga un Zane - apvienojot pieredzi un izglītību arhitektūrā, telkstilmateriālu tehnoloģijās un finansēs ar mīlestību pret modi.

Materiāls

Visi RainSisters zīmola mēteļi ir darināti no augstas kvalitātes trīsslāņu membrānauduma, kas nodrošina mēteļu unikālās īpašības un funkcionalitāti, padarot to par mēteļa un lietusmēteļa kombināciju - āra apģērbu, kuru var bez bažām nēsāt gandrīz jebkuros laikapstākļos.

Membrānauduma iekšējais slānis ir no flīsa (lai mēteļi būtu velkami līdz pat 0°C temperatūrai), vidējais slānis jeb membrāna nodrošina auduma elpojamību (aizturot vēju no ārpuses, bet neļaujot sasvīst no iekšpuses; elpojamības rādītājs 5 000 gsm), bet ārējā virskārta ir ūdeni aizturoša (nodrošinot iespēju staigāt vieglā līdz mērenā lietū vairākas stundas - mētelis nav paredzēts lietusgāzēm; ūdensnecaurlaidības rādītājs 10 000 mm). Satīna odere papildina gan mēteļa vizuālo tēlu, gan arī funkcionalitāti.

Kopšana: mēteli var mazgāt veļasmašīnā saudzīgajā režīmā (bez balinātāja un mīkstinātāja), kā arī atsevišķus traipus var mzgāt ar rokām. Mēteli nevar gludināt, to ir vislabāk mitru uzikt uz pakaramā, lai žūstot audums "iztaisnojas".

Visiem RainSisters mēteļiem ir liela kapuce, ko var pielāgot ar savilcējiem, spiedpogas un lielas kabatas sānu vīlēs.

Mēteļi tiek šūti Latvijā, un RainSisters darbojas pēc ilgtspējīgas modes principiem.

Pircēju tiesības

Iegādājoties mēteli internetveikalā, Jums ir tiesības to sūtīt atpakaļ - 21 dienu laikā no pirkuma saņemšanas paziņojot par atpakaļsūtīšanu un mēteli izsūtot mums atpakaļ. Tāpat ir iespējams mēteli apmainīt pret citu izmēru vai citu modeli. Atpakaļsūtīšanas izmaksas sedz pircējs, un mēs varam Jums nosūtīt Omnivas adrešu karti (3EUR tiks ieturēti no pirkuma summas pie atmaksas). Pēc mēteļa saņemšanas un pārbaudes (mētelim nedrīkst būt bojājumi vai nēsāšanas pazīmes) mēs, kā iepriekš sarunāts, izsūtīsim maiņas mēteli vai arī veiksim atmaksu uz to pašu kontu vai kredītkarti vai PayPal adresi, no kuras tika apmaksāts sākotnējais pasūtījums.

SIA "Rain Sisters" ir nepieciešami personas dati: iegādes procesā Jūs norādat savu vārdu, uzvārdu, adresi, telefona numuru un epasta adresi; apskatot mūsu mājaslapu, tiek izmantotas sīkdatnesar mērķi, lai analizētu vietnes apmeklējumus, veiktu uzlabojumus un sniegtu jums atbilstošu informāciju; ja Jūs piekrītat saņemt jaunumus epastā, mēs ar Jūsu atļauju dažas reizes gadā sūtām Jums ziņas par jaunumiem produktu klāstā, atlaidēm un tamlīdzīgi; ja Jūs piereģistrējaties gaidītāju sarakstā uz mēteli, kas šobrīd nav pieejams, tad mēs par to informēsim epastā.

Iegūtie personas dati tiek izmantoti tikai mērķim, kam tie ir paredzēti, un netiek izpausti trešajām pusēm bez likumiska pamata. Mēs apņemamies nepiesārņot Jūsu epasta kastīti ar pārlieku daudziem epastiem - taču, ja Jums tas vienalga šķiet par daudz, Jūs varat atrakstīties no jaunumiem vai arī lūgt mūs dzēst Jūsu personas datus, rakstot uz info@rainsisters.com.

Jūsu maksājumu drošība ir mūsu galvenā prioritāte. Jūsu dati un privātā informācija tiek izmantota un glabāta tikai kodētā veidā, izmantojot pārbaudītas un pasaulē atzītas datu drošības sistēmas. Veicot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka izvēlējies iegādāties konkrēto preci un piekrīt šeit norādītajiem noteikumiem.

Kā iegādāties

RainSisters mēteļi izceļas ar košām ziedu apdrukām, kuras visas ir Zandas Purvišķes dizainētas. Jaunas mēteļu kolekcijas tiek radītas katru gadu, un ir apskatāmas mājaslapas sadaļā Shop Now / Waterproof Coats for Woman jeb spiežot ŠEIT (internetveikals ir angļu valodā). Internetveikalā ir iespējams noformēt pirkumu, apmaksājot to ar PayPal vai bankas kredītkarti vai bankas pārskaitījumu (pēc pasūtījuma izveidošanas lūgums doties uz internetbanku un veikt pārskaitījumu, maksājuma mērķī norādot internetveikala pasūtījuma numuru).

Ir iespējams arī iegādāties mēteli ārpus internetveikala: saņemt rēķinu un par pasūtījumu maksāt internetbankā, pārskaitījumu veicot uz SIA "Rain Sisters" (LV40203130532) kontu Swedbankā LV69HABA0551044860014. Šajā gadījumā sazinieties ar mums uz info@rainsisters.com vai telefoniski pa 22412641.

Pēc pasūtījuma un apmaksas saņemšanas, mētelis dažu dienu laikā tiks izsūtīts ar Omnivas vai DHL kurjeru - tādēļ pasūtījumā noteikti nepieciešams norādīt saņemšanas adresi un telefona numuru. Ārpus Latvijas sūtījumus piegādājam ar DHL vai FedEx kurjerpastu (sūtīšana bez maksas pirkumiem virs 200EUR).

RainSisters mēteļus var apskatīt un uzmērīt mūsu studijā, kas atrodas Rīgā, Mūkusalas ielā 25 - iepriekš piesakoties telefoniski 25624315 vai epastā info@rainsisters.com vai rakstot mums Facebook lapā, saskaņā ar aktuālajiem epidemioloģiskajiem norādījumiem.

Izmēru tabula

Izmēru tabula ir redzama aprakstā pie katra mēteļa, un tā norāda cilvēka ķermeņa mērus - pats mētelis ir nedaudz lielāks, lai varētu nodrošināt brīvas kustības un ļaut mēteli vilkt virsū siltām drēbēm. Ja Jums ir jautājumi par izmēra izvēli, varat droši rakstīt mums uz info@rainsisters.com, un mēs palīdzēsim!

izmēru tabula

RainSisters standarta izmēru mēteļi ir paredzēti augumam no 156cm līdz 178cm. Augumam zem 155cm (un/vai, ja parasti apģērba vidukļa līnija Jums ir par zemu) iesakam izvēlēties PETITE izmērus. Augumam virs 178cm (un/vai, ja parasti apģērba vidukļa līnija Jums ir par augstu), iesakam izvēlēties TALL izmērus. PETITE un TALL izmēriem ir tādi paši plecu, krūšu un vidukļa mēri kā standarta izmēriem, taču tiem atšķiras piedurkņu garums, vidukļa augstums un mēteļa svārku daļas garums.

Sieviešu mēteļi

Šobrīd RainSisters piedāvā deviņus mēteļu piegriezumus, kas, kombinācijā ar dažādiem krāsu toņiem un ziedu rakstiem veido 30 atšķirīgus mēteļu modeļus.

Visiem mēteļiem ir satīna odere, slēpta spiedpogu aizdare, kapuce, kuras izmēru var regulēt ar savilcējiem, kā arī slēptās kabatas svārku daļas sānu vīlēs. 

Mēteļi ar saules piegriezuma svārku daļu

Šī piegriezuma mēteļiem ir pieguļoša augšdaļa ar akcentētu vidukļa zonu. Tiem ir vienrindas spiedpogu aizdare un svārku daļas piegriezums veido pilnu apli, līdz ar to, šie mēteļu modeļi ir viskuplākie no piedāvājumā esošajiem. Mēteļa garums no kakla pamatnes (mērot mugurpusē) ir aptuveni 100cm.

Iegādei pieejami sekojoši mēteļu modeļi ar šo piegriezumu:

Raven Red - vienkrāsains melns mētelis ar spilgti sarkanu oderi (Cena - 265Eur);

- Midnight Black - vienkrāsains melns mētelis ar rozā oderi (Cena - 265Eur);

- Blooming Night - melnbalts mētelis (Cena - 265Eur);

- Red Sun - sarkans mētelis ar bēšu ziedu rakstu (Cena - 265Eur);

- Yellow Sun - vienkrāsains dzeltens mētelis (Cena - 265Eur).

*uzspiežot uz modeļa nosaukuma, Jūs tiksiet aizvests uz konkrētā modeļa produkta lapu angliski, kur var aplūkot mēteļu foto, kā arī iegādāties mēteli.

Mēteļi ar pussaules piegriezuma svārku daļu

Šī piegriezuma mēteļiem ir pieguļoša augšdaļa ar akcentētu vidukļa zonu. Tiem ir vienrindas spiedpogu aizdare un svārku daļas piegriezums veido pusi no apļa. Iegādei pieejami mēteļi ar garumu (mērot mugurpusē no kakla pamatnes) 100cm un 110cm.

Mēteļi ar pussaules piegriezumu un 100cm garumu:

- Hortense - melns mētelis ar violetu un rozā ziedu rakstu (Cena - 265Eur);

- Purple Iris - tumši lillā mētelis ar gaiši violetu ziedu rakstu (Cena - 265Eur).

Mēteļi ar pussaules piegriezumu un 110cm garumu:

- Royal Blue - zils mētelis ar koši sarkanu un baltu ziedu rakstu (Cena - 295Eur).

*uzspiežot uz modeļa nosaukuma, Jūs tiksiet aizvests uz konkrētā modeļa produkta lapu angliski, kur var aplūkot mēteļu foto, kā arī iegādāties mēteli.

Mēteļi ar ielocēm svārku daļas aizmugurē

Šī piegriezuma mēteļiem ir pieguļoša augšdaļa ar akcentētu vidukļa zonu. Tiem ir vienrindas spiedpogu aizdare un svārku daļas piegriezums akcentē mugurpuses centrālo daļu, pateicoties izvietotām ielocēm. Mēteļa garums no kakla pamatnes (mērot mugurpusē) ir aptuveni 100cm.

Iegādei pieejami sekojoši mēteļu modeļi ar šo piegriezumu:

- Scarlet Red - vienkrāsains tumši sarkans mētelis (Cena - 265Eur);

- Beige Midsummer - bēšs mētelis ar ziedu apdrukas augšdaļu un vienkrāsainu svārku daļu (Cena - 265Eur);

- Misty Rose - zils mētelis ar rozā ziedu apdruku (Cena - 265Eur).

*uzspiežot uz modeļa nosaukuma, Jūs tiksiet aizvests uz konkrētā modeļa produkta lapu angliski, kur var aplūkot mēteļu foto, kā arī iegādāties mēteli.

Mēteļi ar ielocēm svārku daļā

Šī piegriezuma mēteļiem ir pieguļoša augšdaļa ar akcentētu vidukļa zonu. Tiem ir vienrindas spiedpogu aizdare un svārku daļas piegriezums veidots ar ielocēm visas tās platumā. Mēteļa garums no kakla pamatnes (mērot mugurpusē) ir aptuveni 100cm.

Iegādei pieejami sekojoši mēteļu modeļi ar šo piegriezumu:

Camille Pink - vienkrāsains gaiši rozā mētelis (Cena - 265Eur);

- Wild Rose - dzeltens mētelis ar pienbaltu ziedu apdruku (Cena - 265Eur).

*uzspiežot uz modeļa nosaukuma, Jūs tiksiet aizvests uz konkrētā modeļa produkta lapu angliski, kur var aplūkot mēteļu foto, kā arī iegādāties mēteli.

Mēteļi ar volāna piegriezum svārku daļu

Šī piegriezuma mēteļiem ir pieguļoša augšdaļa ar akcentētu vidukļa zonu. Tiem ir vienrindas spiedpogu aizdare un vidukļa daļā veidots auduma savilkums. Mēteļa garums no kakla pamatnes (mērot mugurpusē) ir aptuveni 105cm.

Iegādei pieejami sekojoši mēteļu modeļi ar šo piegriezumu:

- Black Strawberry - melns mētelis ar vienkrāsainu augšdaļu un svārku daļu ar zemeņu apdruku (Cena - 285Eur);

- Raspberry Dream - vienkrāsains tumši rozā mētelis (Cena - 285Eur).

*uzspiežot uz modeļa nosaukuma, Jūs tiksiet aizvests uz konkrētā modeļa produkta lapu angliski, kur var aplūkot mēteļu foto, kā arī iegādāties mēteli.

Mēteļi ar 4 ielocēm svārku daļā

Šī piegriezuma mēteļiem ir pieguļoša augšdaļa ar akcentētu vidukļa zonu. Tiem ir vienrindas spiedpogu aizdare un kupla / apjomīga svārku daļa pateicoties četrām ielocēm, kas izkārtotas gan priekšpusē, gan mugurpusē. Iegādei pieejami mēteļi ar garumu (mērot mugurpusē no kakla pamatnes) 100cm un 110cm.

Mēteļi 100cm garumu:

- Wild Strawberry - melns mētelis ar zemeņu apdruku (Cena - 265Eur);

- Moss Green - vienkrāsains haki zaļš mētelis (Cena - 265Eur);

- Forest Flower - zaļš mētelis ar melnu grafisku ziedu rakstu (Cena - 265Eur);

Mēteļi 110cm garumu:

- Cornflower Blue - bēšs mētelis ar koši zilu ziedu apdruku (Cena - 295Eur);

- Peony Bloom - rozā mētelis ar tumši sarkanu ziedu apdruku (Cena - 295Eur);

- Ruby Purple - vienkrāsains tumši violets mētelis (Cena - 295Eur).

*uzspiežot uz modeļa nosaukuma, Jūs tiksiet aizvests uz konkrētā modeļa produkta lapu angliski, kur var aplūkot mēteļu foto, kā arī iegādāties mēteli.

Trapeces piegriezuma mēteļi ar jostu

Šie mēteļi veidoti trapeces piegriezumā, līdz ar to, tie ir salīdzinoši taisni un tiem nav izteiktas vidukļa līnijas.Tiem ir divrindu spiedpogu aizdare. Šī piegriezuma mēteļiem komplektā ir iekļauta josta ar metālisku sprādzi, kas ļauj variēt veidus, kā vilkt šo mēteli. Iegādei pieejami "gari" (long) mēteļi ar garumu 130cm un "īsā" (short) versija ar garumu 115cm.

Iegādei pieejami sekojoši mēteļu modeļi ar šo piegriezumu:

- Classic Red - koši sarkans vienkrāsains mētelis (Cena - 315Eur un 285Eur);

- Velvet Leaves - tumši brūms mētelis ar melnu grafisku ziedu apdruku (Cena - 315Eur un 285Eur).

*uzspiežot uz modeļa nosaukuma, Jūs tiksiet aizvests uz konkrētā modeļa produkta lapu angliski, kur var aplūkot mēteļu foto, kā arī iegādāties mēteli.

Mēteļi ar divrindu aizdari un 2 ielocēm svārku priekšdaļā

Šī piegriezuma mēteļiem ir pieguļoša augšdaļa ar akcentētu vidukļa zonu. Tiem ir divrindas spiedpogu aizdare un apjomīga svārku daļa ar divām ielocēm priekšpusē. Mēteļa garums no kakla pamatnes (mērot mugurpusē) ir aptuveni 105cm. Pieejami mēteļi, kam komplektā iekļauta josta ar metālisku sprādzi, gan arī mēteļi bez jostas.

Mēteļu modeļi BEZ jostas:

- Blue Breeze - vienkrāsains gaiši zils mētelis (Cena - 315Eur);

- Rose Garden - melns mētelis ar krāsainu ziedu apdruku (Cena - 295Eur).

Mēteļu modeļi AR jostu:

- Spring Bloom - bēšs mētelis ar krāsainu ziedu apdruku (Cena - 345Eur);

- Blue Frost - tumši zils mētelis ar melnu grafisku ziedu rakstu (Cena - 345Eur);

- Queen of Spades - vienkrāsains melns mētelis, kam ir bēša odere ar melnu ziedu rakstu (Cena - 345Eur);

- Queen of Hearts - vienkrāsains koši sarkans mētelis, kam ir bēša odere ar melnu ziedu rakstu (Cena - 345Eur);

- Caramel Fieldvienkrāsains karameļu brūns mētelis, kam ir bēša odere ar melnu ziedu rakstu (Cena - 325Eur).

*uzspiežot uz modeļa nosaukuma, Jūs tiksiet aizvests uz konkrētā modeļa produkta lapu angliski, kur var aplūkot mēteļu foto, kā arī iegādāties mēteli. 

Bērnu mēteļi

Meiteņu mēteļi šobrīd ir pieejami trīs dažādos piegriezumos - ar ielocēm svārku aizmugures daļā, ar saules piegriezuma svārku daļu un trapeces siluetu ar volānu apakšdaļā. Visiem mēteļiem ir vienrindas slēptu spiedpogu aizdare, kapuce, satīna odere un slēptās kabatas sānos. Visu bērnu mēteļu cena ir 120Eur.

Mēteļi ar trapeces piegriezumu un volānu:

- Inspiring Blue - mētelis ar zilu un violetu ziedu apdruku;

- Charming Green - mētelis ar dažādu zaļo toņu ziedu apdruku.

*uzspiežot uz modeļa nosaukuma, Jūs tiksiet aizvests uz konkrētā modeļa produkta lapu angliski, kur var aplūkot mēteļu foto, kā arī iegādāties mēteli. 

Mēteļi ar ielocēm svārku daļā:

- Scarlet Red - vienkrāsains sarkans mētelis;

- Ruby Purplevienkrāsains violets mētelis;

- Wild Rose - dzeltens mētelis ar baltu ziedu apdruku;

- Sensual Pink - rozā mētelis ar dažādu toņu ziedu apdruku;

- Freesia Rain - tumši sarkans mētelis ar gaišu ziedu apdruku;

- Camille Pinkvienkrāsains gaiši rozā mētelis;

- Peony Bloom - rozā mētelis ar tumši sarkanu ziedu apdruku;

- Purple Iris - tumši lillā mētelis ar gaiši violetu ziedu rakstu;

- Yellow Sunvienkrāsains dzeltens mētelis;

- Moss Green vienkrāsains haki zaļš mētelis;

- Midnight Blackvienkrāsains melns mētelis;

- Blooming Night - melnbalts mētelis;

- Forest Flower - Zaļš mētelis ar melnu ziedu apdruku.

*uzspiežot uz modeļa nosaukuma, Jūs tiksiet aizvests uz konkrētā modeļa produkta lapu angliski, kur var aplūkot mēteļu foto, kā arī iegādāties mēteli. 

Mēteļi ar saules piegriezuma svārku daļu:

- Blue Breeze - vienkrāsains gaiši zils mētelis;

- Wild Strawberry - melns mētelis ar zemeņu apdruku;

- Raspberry Dreamvienkrāsains tumši rozā mētelis;

- Spring Bloom - bēšs mētelis ar ziedu apdruku;

- Blue Frost - tumši zils mētelis ar melnu ziedu rakstu;

- Velvet leavestumši brūns mētelis ar melnu ziedu rakstu;

- Caramel Field vienkrāsains gaiši brūns mētelis;

- Queen of Heartsvienkrāsains koši sarkans mētelis;

- Queen of Spadesvienkrāsains melns mētelis.

*uzspiežot uz modeļa nosaukuma, Jūs tiksiet aizvests uz konkrētā modeļa produkta lapu angliski, kur var aplūkot mēteļu foto, kā arī iegādāties mēteli. 

Mātes-meitas mēteļu komplekts

Mātes-meitas mēteļu komplekti tiek veidoti no esošajiem sieviešu un bērnu mēteļiem. Pasūtot mātes-meitas komplektu tiek piemērota 10% atlaide pirkumam. 

Pieejamie komplekti:

- koši sarkans mēteļu komplekts ar trapeces piegriezuma mēteli sievietei;

koši sarkans mēteļu komplekts;

- tumši brūns mēteļu komplekts;

melns mēteļu komplekts (mēteļiem bēša odere ar ziedu apdruku);

tumši zils mēteļu komplekts;

gaiši brūns mēteļu komplekts;

- bēšs mēteļu komplekts;

melns mēteļu komplekts ar zemeņu apdruku;

gaiši zils mēteļu komplekts;

tumši rozā mēteļu komplekts;

zaļš mēteļu komplekts;

- haki zaļš mēteļu komplekts;

melns mēteļu komplekts (mēteļiem rozā odere);

melnbalts mēteļu komplekts;

- gaiši rozā mēteļu komplekts;

dzeltens mēteļu komplekts;

lillā mēteļu komplekts;

- tumši sarkans mēteļu komplekts.

*uzspiežot uz modeļa nosaukuma, Jūs tiksiet aizvests uz konkrētā modeļa produkta lapu angliski, kur var aplūkot mēteļu foto, kā arī iegādāties mēteli.